okna drzwi Dębica - Oferta nr 57373 - Oferteo.pl

okna drzwiCena do uzgodnienia

OKNA PCV

Oferujemy stolarkę okienną PCV w trzech systemach:

* Aluplast - 4000 Roundline
* Gealan - Eko G5 prosty, G6 prosty, G6 Półzlicowany
* Veka - Perfectline, Superswing
* Brugmann - Brugmann 4 Line, Brugmann 5 Line

Nasze okna zapewnią najwyższy komfort użytkowania, gdyż spełniają wszystkie wymagania "doskonałego" okna: okucia antywłamaniowe, mikrowentylacja, blokada błędnego położenia klamki, regulowane zawiasy oraz dociski dowrębowe, wszystkie rodzaje szyb (antywłamaniowe, termoizolacyjne, dźwiękoszczelne). Wszystkie okna posiadają wzmocnienie stalowe o przekroju zamkniętym, listwy progowo montażowe okucie ROTO lub WINKHAUS.

Okucia gwarantują wysoki komfort użytkowania okna. Łatwe i bezszelestne otwieranie i zamykanie okna, pewny, bezpieczny uchył, który wytrzyma każdą wichurę. Dolne ramię skrzydła jest zawsze wyposażone w rolkę grzybkową zakotwiczającą się w antywyważeniowym zaczepie Runa ościeżnicy. Okna dają się w każdej chwili dozbroić - nawet po wbudowaniu do budynku.


DRZWI ZEWNĘTRZNE

W ofercie posiadamy drzwi zewnętrzne stalowe laminowane KMT.

Są to drzwi które montujemy od kilku lat, cechujące się wyjątkową niezawodnością i trwałością. Ciągle poszerzana gama wzorów, kolorów oraz wymiarów pozwala dopasować się w pełni do Państwa potrzeb.


DRZWI WEWNĄTRZLOKALOWE - drzwi do mieszkań KMT stalowe laminowane - drzwi wysokiej klasy, również klasy antywłamaniowej.

Drzwi wewnętrzne DRE, INVADO

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1191